Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


P.F. 2022

PF-2022.jpg

 

Podzemní dvoupístové zvedáky pro ŠKODA AUTO a.s. 

V průběhu roku 2019 jsme získali a řešili tři zakázky pro celkem 7 podzemních dvoupístových zvedáků s otočnými teleskopicky výsuvnými rameny v automobilce ŠKODA (výrobní areál a vývojové centrum) v Mladé Boleslavi. Všechny zvedáky jsme v průběhu listopadu a prosince úspěšně předali.

Nejsložitější a nejnáročnější byly individuálně řešené 2 zvedáky typu Schwenkarm Lift s bezkonkurenčně velkou roztečí pístů 2685 mm, zvýšeným zdvihem o 300 mm, zapuštěnými nosnými rameny v dolní poloze a zakrytím zapuštění v úrovni podlahy.

Schwenk - foto.jpegS ohledem na přísný zákaz fotografování v automobilce je uvedená fotografie z obdobné instalace zvedáku v jiném provozu.

Ve spuštěném stavu i při zdvihu zvedáku jsou kryty zapuštění v úrovni podlahy. Navíc je povrch krytů žárově pozinkovaný a hladký tak, aby mohla být mezi písty zvedáku bezpečně dopravována měřící stolice pohybující se na vzduchových polštářích k spuštění a proměření vozidla.

 

Podzemní dvoupístový zvedák s automatickým vyrovnáváním podlahy!!! 

V prosinci 2018 jsme předali v automobilce ŠKODA v Mladé Boleslavi zvedák typu HERRMANN Uni-Lift 2.35 plus, avšak individuálně řešený s roztečí pístů 1500 mm, zvýšeným zdvihem o 300 mm, se zapuštěnými nosnými plošinami do roviny s podlahou a automatickým vyrovnáváním podlahy.

Unilift s vyr. podlahy.jpegS ohledem na přísný zákaz fotografování v automobilce je uvedená fotografie z obdobné instalace zvedáku v jiném provozu.

Ve spuštěném stavu jsou nosné plošiny v rovině s podlahou, a jsou tak její součástí. Při "vyjetí" nosných plošin z podlahy dochází k automatickému vyrovnání podlahy - viz foto. Práce pod zvednutým vozidlem je tak bezpečná a vysoce komfortní.  

 

HERRMANN ECOLIFT 2.35 nyní s větší průjezdnou šířkou!!!

Prodejně nejúspěšnější dvousloupový zvedák je v akční ceně!

ecolift235.JPEG

 

Zvedáky pro vozidla s vyšší hmotností - nosnost až 7t!!!

Dvousloupový zvedák 5t, výška 5070 mm nyní za 129.700,- Kč včetně dodání a montáže!!!

Zvedák 1.JPEG

Zvedák 2.JPEG

Zvedák 3.JPEG

NOVINKA! Geometrie CCD za super cenu!!!

Geotest 60 Light.jpg.png

NOVINKA!  Dvousloupové zvedáky o nosnosti 3,5t

s osvědčenou kvalitou, spolehlivým servisním zázemím a zdařilým designem.

 2-sloup. 1.jpg

2-sloup. 2.jpg

 

Nejmodernější 3D geometrie v akčních cenách!                    

3D obrázek.jpg.png