Drobečková navigace

Úvod > Dodavatelé

Dodavatelé

AGM

Logo firmy A.G.M. - COSMETFirma AGM  založená v roce 1967 panem Cav. Pierino Allegri je jedním z nejvýznamnějších výrobců  automobilových zvedáků ve světě. Co se týká kvality  produkce, tvoří   absolutní  světovou špičku. Toto potvrzuje i významný fakt, že AGM  byla první firmou v Itálii,  která obdržela na svůj výrobní sortiment certifikát CE.

Firma AGM  má  vysoce  flexibilní  organizaci, a reaguje  tak   neustálým inovačním tempem na nejnovější potřeby   trhu a konečných zákazníků. Tato strategie zajišťuje firmě   bezproblémové a úspěšné   uplatnění svých  výrobků prostřednictvím svých zastoupení po celém světě.

Firma AGM zakládá svůj úspěch na nepřetržitém vývoji a kvalitě svých výrobků. Z tohoto důvodu nezvyšuje neuváženě meziroční  nárůst   výroby  na úkor kvality. Z téhož důvodu nemá a nehledá  kooperační  partnery v zemích s nízkou cenou práce, jak je tomu v poslední době u mnohých výrobců v oboru trendem. Firma vyrábí a bude vyrábět veškerou   svoji   produkci  výhradně ve svých vlastních výrobních prostorách svými zkušenými pracovníky, což je jediné  řešení  zajišťující  dlouhodobě   kvalitu
a spokojenost zákazníků.

 

AREX

Logo firmy AREX

Nizozemská firma AREX patří trvale mezi přední světové firmy v oblasti diagnostiky brzd a tlumičů pérování již od konce 60 – let 20.století. Nový systém měření založený na principu zachycení veškerých dynamických účinků vozidla při brzdném procesu je stále žádanějšína trhu, neboť bezproblémově měří i stále rozšiřující se kategorii vozidel s permanentním pohonem všech kol ( quattro 4x4 ).

Diagnostika AREX s výstupy na počítači umožňuje provést naprosto  exaktně přesnou analýzu brzdového systému a tlumičů pérování vozidel v číselně grafické podobě. Vzhledem k tomu, že řídící jednotka dokáže
snímat průběh brzdného procesu v časových intervalech kratších než 0,003 sekundy, jsou zařízení AREX jako jediná na světě schopna zobrazit účinek ABS.

Díky výstupům na počítači je možno vést kartotéku zákazníků a vozidel s výsledky testů. Velice krátká doba zkoušky ( řádově 1 minuta ) umožňuje měřit v rámci příjmu všechna vozidla zákazníků, což činí autoservis
atraktivním a přináší zakázky navíc oproti běžnému systému příjmu. Diagnostika AREX je proto pro autoservis velice efektivní a rychle návratnou investicí.

Firma AREX vyváží své výrobky do všech evropských zemí a hospodářsky vyspělých zemí světa.

 

HERRMANN

Logo firmy HERRMANN

Německá firma HERRMANN začínala v r. 1970 jako distributor příslušenství a vybavení autoservisů. Ve velmi krátké době se specializovala na 3 obory, a to automobilové zvedáky, lakovací techniku a průmyslová vrata.


V oblasti automobilových zvedáků se firma dostala do světové špičky v oboru díky progresivním originálním řešením výrobků. Vedle zakladatele a majitele firmy pana Johannese Herrmanna ovlivňuje vysokou úroveň zvedáků také úspěšný a  známý konstruktér pan Roland Hörnstein. Zvedáky HERRMANN jsou prvními zvedáky ve světě s plně programovatelným digitálním řízením. Za přínos zvedáků HERRMANN v oblasti autoservisů získala firma CÍSAŘ, v.o.s. jako výhradní importér nejvyšší ocenění PRIX 2000 na veletrhu AUTOTEC 2000 v Brně.

Firma HERRMANN Hebetechnik vyváží automobilové zvedáky do všech evropských zemí a hospodářsky vyspělých zemí ve světě. Jako prvovýrobce vyrábí firma podzemní zvedáky i pro některé další renomované zvedákové firmy.

 

NEDERMAN

Logo firmy Nederman

Společnost Nederman byla založena v roce 1944. Od svého založení se společnost rozrostla z malé kovovýroby v absolutní světovou špičku ve vývoji, výrobě a distribuci výrobků a systémů zlepšujících pracovní prostředí v řadě průmyslových odvětví. Dnes má Nederman vlastní prodejní a servisní organizace v 15 zemích a nezávislé prodejce v 50 dalších zemích světa.

Nederman je zárukou nejlepšího pracovního prostředí

Zdraví a bezpečnost jsou v centru naší pozornosti. Na tomto základě jsou výrobky společnosti Nederman zásadním řešením, které vede ke zlepšení pracovního prostředí našich zákazníků, a tím i celkové
efektivity práce. Po 60 letech věnovaných zlepšování pracovního prostředí se
Nederman stal světovou jedničkou v oblasti odsávání prachu a dýmů, v oblasti hadicových a kabelových navijáků a prostředků osobní ochrany. Široká řada výrobků Nederman je vyráběna v souladu s nejvyššími
standardy s prvořadým cílem zlepšit pracovní prostředí ve prospěch zaměstnavatelů a jejich zaměstnanců.

 

OLMEC

Logo firmy OLMEC

Firma OLMEC se již více než 30 let specializuje na výrobu pneu-hydraulických a pneumatických měchových zvedáků, a to na základě vlastní výroby všech potřebných komponentů, což představuje

nespornou konkurenční výhodu a zároveň řadí tuto firmu mezi nejuznávanější v oboru.

SCHNEIDER

Logo firmy Schneider

"Základní kámen“ značky Schneider byl položen v roce 1966 v Ditzingenu nedaleko Stuttgartu, kde zakladatel společnosti Schneider Druckluft Wilfried Schneider začal podnikat jako velkoobchodník se stroji a nářadím. V současné době tvoří výrobní sortiment značky Schneider šroubové a pístové kompresory v stacionárním i mobilním provedení všech výkonových kategorií využívané v mnoha průmyslových odvětví, kompletní řada komponentů k rozvodu a úpravě vzduchu, široká škála pneumatického nářadí.
Kvalita výrobků řadí značku Schneider v oboru stlačeného vzduchu k absolutní světové špičce.

 

SICAM


Logo firmy SICAMFirma SICAM náleží k předním světovým výrobcům v oblasti sortimentu vybavení pro pneuservisy.Tato významná italská firma úspěšně exportuje své výrobky do více než 70 zemí světa, čemuž zcela odpovídá rozsah jejího firemního zázemí, kdy výrobní prostory se rozprostírají na ploše 13 000m2 včetně 8 000m2 budov. V současně době firma SICAM vyrábí více než 22 000 výrobků ročně. Firma SICAM je jedním z mála prvovýrobcůpneuservisních strojů, kteří vyrábí tento sortiment pro další světovéspolečnosti, což jednoznačně odráží vysokou kvalitu produkce i celkové postavení na trhu. Důležitou součástí strategie firmy SICAM je neustálá inovace modelové řady produktů, čímž zároveň SICAM flexibilně reaguje na veškeré požadavky a nároky trhu.