Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Naše firma působí v oblasti prodeje a servisu autoservisní techniky od roku 1991. Za tuto dobu jsme vybavili bezpočet autoservisů, pneuservisů, autodílen, odborných škol a získali velké zkušenosti. Přes úspěchy v oboru jsme zůstali typem rodinné firmy, což se promítá do naší obchodní filozofie v podnikání. Ta je založena na zcela individuálním a osobním přístupu ke každému jednotlivému zákazníkovi bez ohledu, zda se jedná o velký značkový autoservis či nejmenší autodílnu.

Postupem doby jsme neustále rozvíjeli a zdokonalovali naše aktivity, přičemž současně je naše firma schopna vybavit komplexně veškeré autoservisy a pneuservisy.

V rámci naší činnosti klademe velký důraz a přísná kritéria na výběr dodavatelů. Výsledkem je sortiment špičkových výrobků nejvyšší kvality v příznivých cenách. V tomto ohledu můžeme konstatovat, že jsme si během více než pětadvaceti let vybudovali síť dodavatelů, která plně odpovídá našim stanoveným požadavkům. Na tomto místě lze zmínit v oblasti zvedáků společnosti HERRMANN, AGM, v oblasti zkušeben brzd a tlumičů společnost AREX, v oblasti pneuservisního vybavení společnost SICAM, v oblasti odsávání společnost NEDERMAN atd.

Z hlediska cíle činnosti naší firmy trvale usilujeme o to, aby k nám zákazníci cítili důvěru a v tomto smyslu rádi obchodovali s naší společností. Je pro nás upřímným potěšením, pokud naše výrobky zákazníkům přináší spokojenost a zároveň jsou prostředkem k zvyšování úrovně a dosahování zisků v jejich podnikání. 

Na veletrhu AUTOTEC 2008 jsme získali ocenění  AUTOTEC PRIX 2008 za nejlepší exponát veletrhu – zvedák AQUA-Lift. Toto ocenění potvrzuje naši přední pozici na trhu v oblasti automobilových zvedáků.

Firma roku 2009